10.29.2012

Zamiast wanienki dla niemowlaka - Puj Tub, Puj Flyte

Szukasz wanienki dla niemowlaka?

Puj Tub*

Teoretycznie najprostsze rozwiązania są najlepsze, więc nad czym się zastanawiać? Wybierzesz zwykłą, najtańszą plastikową wanienkę. Pojawia się tylko mały problem, a w zasadzie to duży. Wanienki mają swoje gabaryty, a Ty masz małe mieszkanie. I gdzie tą wanienkę postawić, żeby było stabilnie i bezpiecznie podczas kąpieli? Nie da się też jej zabrać na wakacje.
Puj Tub*

A może coś zamiast wanienki np. Puj Tub lub Puj Flyte?
 

Co to takiego?
Puj Tub to praktyczna składana wanienka pasująca do niemal każdego zlewu, zwłaszcza do takich mieszczących się w wymiarach (dane ze strony producenta):
szerokość
30,48cm - 35,56 cm
(12” - 14” front to back)
długość
40,64cm - 45,72cm
(6”-18“ side to side)
głębokość
15,24cm - 20,32cm
(6”-8” deep)
Sposób składania Puj Tub*

Wanienka przeznaczona jest dla niemowląt do 6 miesiąca życia lub osiągnięcia wagi 7,7 kg. Wykonana z miękkiego antypoślizgowego materiału nie zawierającego PVC i BPA. Jak dla mnie największym plusem jest jej wielkość i możliwość rozłożenia na płasko (grubość to mniej niż 2,5cm). Nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jest idealna do małej łazienki i do zabrania na wakacje. Dostępna w kilku kolorach.

 
Puj Flyte jest bardzo podobnym rozwiązaniem jak Puj Tub. Różni się głownie sposobem rozkładania i jest bardziej kompaktowa (idealna w podróży). Do niedawna na stroni producenta można było zgłosić chęć testowania Puj Flyte. A teraz najistotniejsze pytania - za ile i dlaczego tak drogo? Puj Tub to wydatek rzędu 45$, a Puj Flyte 35$. Niestety nie udało mi się znaleźć w Polsce sklepu sprzedającego te wanienki, chociaż czasami można kupić je na allegro. Nie ma też problemy z zakupem na Ebay.com i Amazon.com
Puj Flyte*
Puj Flyte*Puj Flyte*


Cena Puj Tub, Puj Flyte:Gdzie kupić Puj Tub, Puj Flyte?
Puj Tub 45$Allegro.pl - dostępne tylko czasami
Puj Flyte 35$ Amazon.com
Ebay.com

*Wszystkie zdjęcia, filmy i informacje pochodzą ze strony producenta: http://pujbaby.com/products-page/puj-tub/puj-tub/


Reakcje:

3 komentarze:

  1. To by się przydało w szpitalach, żeby nie kąpali maluszków pod kranem jak kurczaki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam mamo Dziumdziusia:)trafiłam tu dzisiaj przypadkiem i zostaję:)bardzo podoba mi się Twój blog a zwłaszcza tak innowacyjne podejście do rodzicielstwa!a ta wanienka jest fantastyczna!!!szkoda że wcześniej o niej nie wiedziałam (moje szczęście waży już 7kg;)no i szkoda że taka droga...pozdrawiam serdecznie Dorota

    OdpowiedzUsuń
  3. Super! Tylko szkoda, że drogi i w Polsce niedostępny ;(

    OdpowiedzUsuń