11.27.2012

Automatyczne bujanie wózka

Wasz dzidziuś budzi się 3 sekundy po tym jak przestajecie bujać wózek, czy tylko Dziumdziuś tak ma? Potrzeba matką wynalazku, więc istnieje urządzenie które ułatwi nam życie - automatyczna kołyska do wózka :-)


Znalazłam kilka produktów :-) A oto i pierwszy z nich - Lalaloo. Wymyślony i wyprodukowany w Niemczech, ale dostępny także w Polsce.
Urządzenie rytmicznie porusza wózkiem naśladując bujanie. Instalujemy je na rączce wózka za pomocą rzepów - pasuje do rożnych typów uchwytów. W prosty sposób regulujemy szybkość bujania. Lalaloo posiada wbudowaną baterię, którą ładuje się za pomocą zasilacza dostępnego w zestawie. Akumulator ładuję się do 4 godzin, a wystarczy na 2 - 4 godzin bujania (w zależności od ustawionej prędkości).
W zestawie za 570zł (cena zniechęca :-( ) otrzymujemy Lolaloo, baterię, zasilacz, pokrowiec oraz instrukcję.
Zestaw Lolaloo*


Ale to nie wszystko - Lolaloo możemy być wykorzystany z dodatkowymi biegunami do łóżeczka - BRIO Bed Rocker i pomagać w kołysaniu naszej pociechy w sypialni. Dostępne w czterech kolorach. Tylko, że jeden taki biegun kosztuje około 130zł, a my potrzebujemy aż 4.
Ehh... za taką cenę to chyba powinno też nucić kołysankę i parzyć kawę :-)

Sposób działania Lalaloo najlepiej zobaczyć na filmie.BRIO Bed Rocker*

Cena:
Lalaloo: 570zł
Bieguny do łózeczka BRIO Bed Rocker: 130zł/szt.
Gdzie kupić:
W Polsce http://www.astrex.pl/lalaloo.html
https://www.lolaloo.coml

*Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony:http://www.lolaloo.com/


Baby Dream Machine jest przeznaczona tylko do bujania wózków. Tylne koła wózka "montujemy" na platformie, która wywołuje ich koliste ruchy. Przednie koła dzięki temu poruszają się w przód i w tył - proponuje obejrzeć film. Do wyboru mamy dwie prędkości bujania. Urządzenie nadaje się do każdego typu wózka i jest przeznaczone dla dzieci w wieku 0-3 latka (maksymalna waga 15kg). Baby Dream Machine, wyposażony w zasilacz 12V, jest zasilane prądem z gniazdka elektrycznego i automatycznie przechodzi w stan uśpienia po 15 minutach. Waga urządzenia: 3,5kg.Baby Dream Machine**

Cena:
300zł
Gdzie kupić:
sklepy internetowe

**Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony: http://www.babydreammachine.com


Kolejne cudo do ułatwienia życia - Dream Mover. Czym się rożni od poprzedników? Otóż jest to średniej wielkości platforma (63cm x 68cm, grubość: 8cm) na której możemy ustawić cały wózek (4 kółka) jak i dziecko w nosidełku, leżaczku, na kocyku. Urządzenie utrzymuje obciążenie do 35kg. Dream Mover porusza się do przodu i do tyłu około 65 razy na minutę (podobno w rytmie bijącego serca). Zasilany prądem (zasilacz 12V), waga urządzenia: 5,5kg. Produkt jest łatwo dostępny w Polsce i cena w porównaniu do konkurentów rozsądna :-)
Cena:
450zł
Gdzie kupić:
sklepy internetowe

***Zdjęcia i informacje pochodzą ze stron: http://www.dream-mover.com


A teraz coś z Polski - Niania Do Bujania :-) Niania może bujać nie tylko wózki, ale też łóżeczka. Przeznaczona dla dzieci do lat 3 (wagi 20kg). Jaką przewagę ma ten produkt nad innymi? Wyposażony jest w pilot do regulowania prędkości bujania o zasięgu 20m. Urządzenie zasilane jest prądem z gniazdka elektrycznego, ale można też wykorzystać gniazdo zapalniczki samochodowej.Wysokość ruchów bujania zależy od tego w którym z zagłębień Niani Do Bujania ustawimy koło wózka. Urządzenie wyłacza się samoczynnie po 30 minutach pracy. W skład zestawu wchodzą także nóżki do montażu do łóżeczka oraz regulator wysokości. Instrukcja obsługi i montażu znajduje się na stronie http://www.niania-do-bujania.com.Niania do bujania****Cena:
600zł
zasilacz 230V/12V: 50zł
przedłużacz samochody: 25zł
Gdzie kupić:

http://www.niania-do-bujania.com


****Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony: http://www.niania-do-bujania.com/


Reasumując pomysł bardzo fajny, produkty genialne, tylko te ceny :-(
Pozdrawiam, 
Mama Dziumdziusia

Reakcje:

4 komentarze:

 1. Zdecydowanie za drogi gadzet

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak Ty wynajdujesz te wszystkie gadżety ? :D Jestem szperaczem internetowym i to dość konkretnym, ale o tym też nie czytałam wcześniej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezła sprawa, ale koszty ogromne, za dychę to moja siostra pobuja mi dzidzię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. podoba mi się to,ale zbyt drogie niestety;(

  OdpowiedzUsuń