11.01.2012

Wanienka składana Flexi Bath

A co powiecie o wanience składanej Flexi Bath?

Flexi Bath*
Strasznie żałuje, że jej wcześniej nie znalazłam. Bardzo mi się podoba. Po pierwsze jest składana, czyli nadaje się do małego mieszkania i można ją zabrać na wakacje. Waży 1300g a po złożeniu ma 7cm grubości (pozostałe wymiary na zdjęciu). Jest przeznaczona dla dzieci od 0 do 4 lat.
Dla tych najmniejszych pociech (0-8 miesięcy lub do 8 kg)  możemy dokupić specjalną wkładkę Baby Support, która ułatwi kąpiel. Dla starszaków tez się coś znajdzie - zabawki Flexi Bath Toys, czyli zestaw kubeczków i sitek wraz ze stoliczkiem na przyssawki.
Flexi Bath Toys*


Flexi Bath z wkładką Baby Support* Zastosowanie Baby Support*


Wanienka posiada zabawny korek, niby nic ale... próbowaliście kiedyś opróżnić wanienkę dziecięcą pełną wody? Przechylenie jej, żeby wylać zawartość nie jest takie proste i wymaga trochę siły, a przy okazji można trochę zachlapać łazienkę. Czy się nie połamie od ciągłego składania i rozkładania? Producent twierdzi, że nie bo jest wykonana z Termoplastycznego Elastomeru (TPE) i Polypropylenu (PP). Tworzywo ponadto nie zawiera Bisfenolu A, PVC, metali ciężkich i ftalanów.


 Wanienka dostępna jest w Polsce nie tylko przez internet, ale także w sklepach stacjonarnych, których lista znajduje się na http://www.flexibath.pl/gdzie-kupic
Co jeszcze? A tak cena :-) Wanienka kosztuje około 140zł. Moim zdaniem całkiem przystępnie wnbsp;porównaniu do innych rozwiązań kąpielowych. Teoretycznie będziemy ją użytkować przez 4 lata jako wanienka... lub składany pojemnik. Wkładka Baby Support to wydatek rzędu 60zł, a zabawki Flexi Bath Toys 80zł.

Cena:
wanienka Flexi Baby około 140zł
dodatki (niekonieczne):
wkładka Baby Support około 60zł
zabawki Flexi Bath Toys 80zł
Gdzie kupić:
sklepy internetowe m.in.
http://www.flexibath.pl/sklep
 lista sklepów stacjonarnych
http://www.flexibath.pl/gdzie-kupic/

*Zdjęcia i informacje pochodzą ze stron: http://www.arealcoolworld.com oraz http://www.flexibath.pl

Reakcje:

2 komentarze:

  1. Gdybym mogła cofnąć się w czasie to właśnie taką wanienkę bym kupiła. Znajomi mają taką i są bardzo zadowoleni:) ja mam taką z Ikei i zajmuje pół bagażnika jak gdzieś jedziemy;) Dorota

    OdpowiedzUsuń
  2. właśnie zamówiłam wanienkę :-) nie mogę się doczekać aż będę miała okazję ją przetestować!

    OdpowiedzUsuń