11.14.2012

Wanienki składane na płasko Naked Boon i Karibu/Jane

Mam w kuchni kilka pojemników składanych harmonijkowo na płasko, ale wanienki niestety nie. A szkoda bo takie też istnieją (chociaż kilka tygodni temu o tym nie wiedziałam).  Wybór nie jest zbyt duży  - tylko dwóch producentów.
Pierwsza z nich to Naked firmy Boon Inc. Wygląda dość nowocześnie, do tego ładne kolory, mamom się spodoba :-) Dedykowana dla dzieci do 18 miesiąca życia. Naked jest 2-pozycyjna. Wanienka umożliwia kąpanie maluszka w pozycji półleżącej bez dodatkowych wkładek do kąpieli niemowląt. Zapewnia wygodę oraz bezpieczne ułożenie dziecka. A dla siedzących niemowląt wanienka przybiera głębszą formę :-) Proponuje obejrzeć film. Naked posiada dodatkowo korek, a składana konstrukcja i haczyk ułatwiają przechowywanie. Tworzywo użyte do produkcji nie zawiera BPA, PVC oraz ftalanów. Wymiary: 18.25” x 33” x 6.5” (46,4cm x 83,8cm x 16,5cm)Naked Boon* Naked Boon*

Wanienka Boon*
Cena:
$69.99
Gdzie kupić:
Ebay.com
Amazon.com
*Zdjęcia, informacje i film pochodzą ze strony: http://www.booninc.com Wspomniałam o niewielkim wyborze wanienek składanych na płasko, ale zawsze to jakiś wybór. Druga wanienka Jane/Karibu. Podobnie jak poprzednia posiada hak i w podobny sposób składa się na płasko. Co je rożni oprócz wyglądu? Karibu nie jest 2-pozycyjna, nie można położyć w niej dziecka. Posiada za to dodatkowe miejsce na np. mydło i myjkę oraz niebieski korek, który zmienia swój kolor na biały gdy woda w wanience jest zbyt wysoka (przy temperaturze 37st. C). Wykonana z polipropylenu i termoplastycznego elastomeru, nie zawiera metali ciężkich i ftalanów. Niewątpliwym plusem jest dostępność w Polsce - głównie w sklepach internetowych. Wymiary: 81 cm x 45 cm x 22 cm.


Wanienka silikonowa Jane** Złożona wanienka silikonowa Jane**

Cena:
215zł
Gdzie kupić:
sklepy internetowe

**Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony: http://www.karibubaby.com

Reakcje:

0 komentarze:

Prześlij komentarz