O mnie

Za siedmioma górami pieluch, za siedmioma lasami istnieje kraina mlekiem i kaszką płynąca. Rządzi w niej odważny król Dziumdziuś I, któremu nie straszne są nawet latające smoki...
Witajcie w moim świecie!
W maju 2012 zostałam szczęśliwą mamą. Wcześniej nawet nie przypuszczałam, że wniesie to do mojego życia tyle radości i tak pozmienia moje priorytety. Teraz w moim domu rządzi Dziumdziuś - mój synuś. Który jasno i stanowczo wyraża swoje opinie (zdjęcie powyżej).
W lipcu 2013r. Dziumdziuś I przywitał w swoim królestwie młodszego brata. Nieco zaskoczony Dziumdziuś przyjął brata z uśmiechem, troską i zainteresowaniem. Przez długi czas wpatrywał się w Maluszka i uśmiechał, nie odstępując go na krok. Mimo, iż Dziumdziuś jest małomówny, gdy usłyszał, że jest to "mały dzidziuś", powtórzył "Ziziuś". Od tego dnia Dziumdziusiowem rządzą Dziumdziuś i Ziziuś.

Strona miała zawierać informacje o mnie, więc trochę suchych danych (o ile kogoś to interesuje) 
wiek: 27, 
miejsce zamieszkania:
Warszawa (ale nie rodowita Warszawianka, tylko "Słoik"), 
zawód/wykształcenie:
mgr inż. w typowo męskim kierunku
(umysł ścisły, więc proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o teksty na blogu) 

Dlaczego piszę bloga? 
Bo wiem ile czasu zajmuje wyszukanie czegoś np. wanienki dla dziecka (a właściwie to dla mamy, bo dziecko za wiele do powiedzenia nie ma). Pytasz znajomych co, gdzie, za ile kupili, czy się przydało, wertujesz strony internetowe, biegasz po sklepach, a gdy już kupisz okazuje się, że jest fajniejsze rozwiązanie, w ładniejszym kolorze, mniejsze, bardziej praktyczne. Dlaczego nie ma jednej strony na której są opisane te wszystkie (albo chociaż te najciekawsze/inne/niestandardowe) produkty, z ceną, zdjęciami i informacją gdzie kupić? Otóż strona właśnie powstaje :-)

Serdecznie zapraszam do wstawiania komentarzy, zwłaszcza mamy które mają opisywane produkty i chętnie się podzielą własnymi opiniami.

Pozdrawiam,
Mama Dziumdziusia

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy blog :) Zapraszam do udzialu w zabawie, szczegoly na moim blogu: www.letstalkaboutbaby.blog.pl Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ciekawy blog!!! Szkoda, że wczesniej tu nie zawitałam!
    Powodzenia

    OdpowiedzUsuń